Samolepky na zeď zebry

Velké Samolepky na zeď zebry vyniknout na prázdné zdi bez dalších dekorací a bytových doplňků, taková velikost samolepky bude dominantní v prostoru kam ji budete aplikovat, většinou velikost kolem 1,5m až 2,5m.

KrasneDekorace.cz je Váš specialista na Samolepky na zeď zebry, což je druh moderní nástěnné dekorace.

Samolepky na zeď zebry je vyrobena z PVC folie, vinylu, která z jedné strany vybavena jednolitou barvou a z druhé strany je speciální lepidlo, které perfektně drží na zdi a přitom umožňuje pohodlné odstranění aniž by byla poškozena zeď, Samolepky na zeď zebry jsou vyřezávané na vyřezávacím plotru, bez průhledných okrajů.

Pokud chcete dětský pokoj vylepšit a udělat jej více originální, pak jsou Samolepky na zeď zebry jedním z dobrých způsobů. Taková výzdoba stěn je velmi snadno aplikovatelná a relativně levná. Díky velkému výběru samolepek pro děti můžete nalézt správné řešení, jak pro mladé, jak pro větší děti, tak pro dospělé.

Samolepky na zeď zebry jsou moderním prvkem, který se hodí prakticky do všech místností. Lze je využít jako doplněk na zdi obývacího pokoje, mohou zkrášlit ložnici, koupelnu, skvěle zapadnou také do kuchyně či dětského pokojíku.