Hudební samolepky na zeď

Tato Hudební samolepky na zeď je ideální pro ozdobení kuchyně, obývacího nebo dětského pokoje, ložnice, chodby či jiných místností. Fantazii se meze nekladou.

Aplikace Hudební samolepky na zeď je jednoduchá. Po vyjmutí z obalu ji nalepíte na vybrané suché, čisté a odmaštěné místo. Pokud se Vám samolepka přestane líbit, jednoduše ji opět sloupnete. Velkou výhodou je to, že tyto samolepky nepoškodí povrch, na který jsou nalepeny. Můžete je tak odstranit bez jakýchkoliv následků nebo je snadno vyměnit za nové. V nabídce jsou různě veliké i různě složité motivy.

Všeobecně se nedoporučuje kombinovat jak barvy Hudební samolepky na zeď, tak vzory, protože to ve výsledku působí chaoticky a neuceleně. Je tu ještě jedno pravidlo a to, že do malé místnosti nikdy nepoužívat velký vzor, protože pak velice opticky zmenší prostor.

A chtěli bystě vědět, jaké Hudební samolepky na zeď jsou zrovna in? Vlastně záleží pouze na vašem vkusu a na tom co máte rádi. Hezky se vyjímají třeba samolepky kočiček, které nalepíte nad pohovku v obývacím pokoji nebo samolepky létajících andílků nad manželskou postelí. Pokud si nevyberete žádný vzor, můžete si nechat vyrobit samolepku přímo na zakázku podle vlastního návrhu.

Problém může nastat, když se budete snažit nalepit Hudební samolepky na zeď na starou zeď, na které je nanesen větší počet vrstev nátěru. samolepky nemusí na takovém podkladu stoprocentně držet a proto je dobré vyzkoušet si menší nálepku na místě, které není příliš na očích. To jsou však výjimky, v 99% případů problémy s nalepením mít nebudete.